<Powrót

xc90

Nowe

xc60

v90

v60

v40

v60 cross country

v40 cross country

s60 cross country

v90 cross country

s90

s60

x

Czas na wypełnienie formularza upłynął.

Prosimy o spróbowanie jeszcze raz.

Volvo V40 Cross CountryJuż od 92 900 zł

Volvo V40 Cross Country w ofercie specjalnej

Volvo V40 to kompaktowy hatchback idealnie dopasowany do przygodowego, miejskiego stylu życia. Nadwozie o odświeżonej stylistyce i intuicyjne rozwiązania technologiczne pozwalają wyróżnić się z tłumu.

Tylko teraz możesz kupić Volvo V40 Cross Country w wersji wyposażenia T3 Kinetic z silnikiem 2.0, 152 KM, z manualną, 6- biegową skrzynią biegów, już od 92 900 zł brutto lub zyskaj nawet 32 000 zł przy zakupie nowego Volvo V40 Cross Country o wartości minimum 160 000 zł.

Volvo V40 Cross Country

V40CCrange

  • Wybierz swoje Volvo

    Zostaw nam swoje dane, przedstawimy Ci ofertę specjalną.
    *Wyrażam zgodę na przetwarzanie >>> moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu przez Volvo Car Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-884) przy ul. Puławskiej 558/560 (VCP) w celach marketingowych prowadzonej przez VCP sieci Volvo, w tym w celu badania stopnia zadowolenia klienta, w celach statystycznych oraz prowadzenia obsługi posprzedażnej. Zostałem poinformowany, że administratorem moich danych osobowych będzie VCP, która może udostępniać te dane innym podmiotom z grupy kapitałowej Volvo Car Corporation z siedzibą w Goeteborgu oraz członkom sieci dealerskiej VCP, a także o tym że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale jednocześnie niezbędne do kontaktu ze mną.
    Wyrażam zgodę na prowadzenie >>> przez VCP lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w tym telefonów, tabletów i komputerów, oraz przy użyciu automatycznych systemów wywołujących.
    Wyrażam zgodę na przesyłanie >>> przez VCP lub na jej zlecenie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym również na podany przeze mnie numer telefonu lub adres e-mail.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.