Volvo Selekt

Do wyboru – do odbioru jeszcze w 2021!

Dlaczego warto wybrać Volvo Selekt?

Jako pierwsi w Polsce oferujemy gwarancję producenta na używane Volvo mające nie więcej niż 5 lat.

Wybierz auto idealne dla siebie. Do wyboru masz wiele sprawdzonych modeli Volvo. Zostaw dane, a my skontaktujemy się z Tobą i pomożemy Ci wybrać samochód.

MOŻESZ ZMIENIĆ ZDANIE

Każde auto kupione w programie Volvo Selekt możesz wymienić w ciągu 30 dni lub przed przejechaniem 1500 km za darmo na inne o nie mniejszej wartości.

BEZPIECZEŃSTWO GWARANTOWANE

Stawiamy na jakość i niezawodność Volvo Selekt. Dlatego teraz oferujemy Państwu możliwość przedłużenia standardowej 12 miesięcznej gwarancji na samochód Selekt nawet o kolejne 2 lata, w zależności od jego wieku. Zgadza się — dzięki nowej rozszerzonej gwarancji fabrycznej Volvo na używane samochody Volvo Selekt możesz jeździć nawet 1095 dni nie martwiąc się o nieprzewidziane koszty naprawy.


ROCZNE ASSISTANCE

Przez całą dobę, 7 dni w tygodniu masz zagwarantowaną pomoc na terenie całej Unii Europejskiej. Nieważne, czy złapiesz gumę, czy przydarzy Ci się wypadek. W trasie czy w domu – zawsze możesz liczyć na Assistance Volvo Selekt.

Pewność dzięki kompleksowej kontroli

Każdy samochód w ofercie Volvo Selekt przechodzi przegląd sprawdzający ponad 100 punktów kontrolnych, dzięki któremu możemy zagwarantować Ci bezpieczeństwo i osiągi zgodne z najwyższymi standardami Volvo. Podczas przygotowywania samochodów do sprzedaży korzystamy tylko z oryginalnych części Volvo – tak aby Twoje auto było zawsze w 100 procentach Volvo. Dodatkowo każdy samochód ma przywrócone ustawienia fabryczne i zaktualizowane oprogramowanie. Dzięki tej usłudze, dostępnej jedynie u autoryzowanych Dealerów Volvo, możesz mieć pewność, że Twoje Volvo jest ekonomiczne i bezpieczne.

Szczegółowa oferta dostępna u Autoryzowanych Dealerów Volvo. Liczba aut jest ograniczona, a poszczególne modele Volvo dostępne są tylko u niektórych Autoryzowanych Dealerów Volvo. Przedstawiona oferta nie dotyczy modeli XC40 T4 PHEV, V60 T6 PHEV oraz V90 T6 PHEV. Zdjęcia aut są tylko poglądowe, a oferta Autoryzowanych Dealerów Volvo może obejmować auta w innej kolorystyce i specyfikacji.

Zapytaj o ofertę