Wyjątkowe oferty na wszystkie modele

Najlepsi z najlepszych

Każdy z nas zasługuje na to, co najlepsze. W Volvo doskonale to rozumiemy, dlatego zapraszamy Cię do zapoznania się z najlepszymi ofertami na całą gamę modeli. Odwiedź Autoryzowanego Dealera i wybierz Volvo dopasowane do Twojego stylu życia.

Volvo XC40

Wybierając Volvo XC40 zyskasz do 23 600 zł*

Volvo XC40 to zdobywca tytułu Car of the Year 2018. Został zaprojektowany tak, aby pod każdym możliwym względem służyć kierowcy. Przemyślane schowki, czujniki parkowania i przejrzysty ekran centralny wewnątrz kabiny tego modelu powstały z myślą o Twoich codziennych potrzebach.

Volvo XC60

Wybierz Volvo XC60 i zyskaj 22 850 zł**

Volvo XC60 zdobył nagrodę główną w konkursie World Car of the Year 2018. To SUV z typowo szwedzkim charakterem, wyposażony w innowacyjną technologię umożliwiającą sprawną łączność z samochodem i całym światem. Znakomicie wykończona kabina, mnóstwo praktycznych rozwiązań, poczucie pełnego panowania nad sytuacją, zaawansowana konstrukcja podwozia, które idealnie godzi komfort i precyzję prowadzenia, plus najwyższy poziom bezpieczeństwa – oto dynamiczny szwedzki SUV w nowej odsłonie.


Volvo XC90

Zyskaj do 60 000 zł wybierając Volvo XC90

Volvo XC90 to najczęściej nagradzany SUV w historii motoryzacji. Poznaj szwedzką wizję luksusu i odkryj duże rodzinne auto, które zapewni Ci pełen komfort. XC90 to uporządkowana kabina, najlepsze naturalne materiały i intuicyjne rozwiązania technologiczne, a mocne, ciche i oszczędne silniki gwarantują sprawną podróż.

Zapraszamy do Autoryzowanych Dealerów Volvo

*Oferta dotyczy modelu Volvo XC40 T3 wyposażonego w manualną skrzynię biegów, gdzie przyznany upust wynosi 20 100 zł lub modelu Volvo XC40 D3 wyposażonego w manualną skrzynię biegów, gdzie przyznany upust wynosi 23 600 zł. **Oferta dotyczy modelu Volvo XC60 D3 wyposażonego w manualną skrzynię biegów. Podane ceny zawierają podatek VAT.

Zapytaj o ofertę