x

Czas na wypełnienie formularza upłynął.

Prosimy o spróbowanie jeszcze raz.

VOLVO CI JESZCZE WIĘCEJ

Volvo XC60 – lider sprzedaży kategorii PREMIUM

Już od 791 zł netto/mc

Szczegóły oferty u dealerów Volvo. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Prezentowane zdjęcia są przykładowe i mogą obejmować wyposażenie dodatkowe nieujęte w wycenie. Oferta dotyczy leasingu.
 W zależności od wersji silnika zużycie paliwa w cyklu mieszanym wynosi od 3,8 do 7,0 l/100 km, emisja CO2 od 98 do 163 g/km. Informacje o działaniach dotyczących odzysku i recyklingu samochodów wycofanych z eksploatacji na: www.volvocars.pl
 Volvo XC60 jako lider sprzedaży pośród samochodów PREMIUM według Instytutu Badań Rynku Motoryzacyjnego. Badanie na rok 2016.

VOLVO CI JESZCZE WIĘCEJ

VolvoCiJeszczeWiecej

  • Wybierz swoje Volvo

    Zostaw nam swoje dane, przedstawimy Ci ofertę specjalną.
    *Wyrażam zgodę na przetwarzanie >>> moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu przez Volvo Car Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-884) przy ul. Puławskiej 558/560 (VCP) w celach marketingowych prowadzonej przez VCP sieci Volvo, w tym w celu badania stopnia zadowolenia klienta, w celach statystycznych oraz prowadzenia obsługi posprzedażnej. Zostałem poinformowany, że administratorem moich danych osobowych będzie VCP, która może udostępniać te dane innym podmiotom z grupy kapitałowej Volvo Car Corporation z siedzibą w Goeteborgu oraz członkom sieci dealerskiej VCP, a także o tym że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale jednocześnie niezbędne do kontaktu ze mną.
    Wyrażam zgodę na prowadzenie >>> przez VCP lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w tym telefonów, tabletów i komputerów, oraz przy użyciu automatycznych systemów wywołujących.
    Wyrażam zgodę na przesyłanie >>> przez VCP lub na jej zlecenie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym również na podany przeze mnie numer telefonu lub adres e-mail.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.